Udało się!!! Bieg charytatywny „5km nadziei” za nami.
Dziękujemy!
Bez Was – nasi Przyjaciele, Znajomi, Wolontariusze, Darczyńcy i Sponsorzy nie byłoby to możliwe.
Największym sukcesem jaki mogliśmy sobie wyobrazić to uśmiech uczestników, którzy włączyli się w naszą akcję. 30 maja 2021 r. w Parku Jakubowym przy CEiIKu odbyło się wręczenie pakietów startowych uczestnikom biegu „5 km Nadziei” na rzecz Olsztyńskiego Hospicjum „Palium”. Każdy uczestnik mógł pokonać trasę w dowolny sposób – biegiem, spacerem, a nawet na rowerze. Na starcie zameldowało się wiele osób, również Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Na bieg zapisało się ponad 500 osób, dzięki którym udało się kupić pompę infuzyjną – sprzęt niezbędny podopiecznym Hospicjum.
Dziękujemy wszystkim partnerom, współorganizatorom, sponsorom: Wiener- Vienna Insurance Group, Mazda Auto Idea, Wipasz, Jutrzenka Dobre Miasto, Polmlek – Grupa Polmlek, Teknos, Lakiernia Kunczyk, OSIR, Szempliński, Cymes, Feni Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej, Reklamy w windach Olsztyn, V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej, Szkoła Podstawowa nr 30 im Marii Zientary-Malewskiej, CEiIK, Living-room, EDPO, Artro-Klinika Bieniecki, Markol Grawer.
Patronat Honorowy Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego, Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
Patronat Medialny: Radio Olsztyn https://radioolsztyn.pl/biegna-po-nadzieje-dla…/01572985
TVP 3 Olsztyn, Meloradio, Telewizja Kopernik
„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer)