... powiedz o nas komuś jeszcze

Zostań wolontariuszem!

Ruch wolontariacki i hospicyjny od samego początku swojego istnienia są ze sobą ściśle związane. Nasz wolontariat działa od początku istnienia Hospicjum, czyli już prawie 20 lat i skupia wiele osób, które w różnoraki sposób wspierają nas w niesieniu ukojenia osobom z zaawansowaną chorobą nowotworową oraz z innymi chorobami w stadium terminalnym.

Jeśli znalazłeś się w takim momencie swojego życia, kiedy w sposób przemyślany i zaplanowany chcesz dzielić swój czas z osobami potrzebującymi, to nasze Stowarzyszenie jest właściwym miejscem.

Form wolontariatu jest wiele, zatem istnieje szansa, że każdy znajdzie właściwy dla siebie sposób zaangażowania.

więcej informacji znajdziesz tutaj…

Zostań partnerem naszych akcji, stwórz z nami nowy projekt, nie masz pomysłu a chcesz pomóc – Zadzwoń

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa.
Twoja firma, Twoi pracownicy i nasze Stowarzyszenie może wspólnie stworzyć akcję charytatywną.
Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów i przyjmiemy Waszą pomoc. Dla Nas każdy gest, każda złotówka jest na wagę złota.

Marzena Łukaszewicz – specjalista ds. promocji – 690 009 693

 

Wpłać darowiznę na budowę hospicjum

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium”  pomagasz nam zbudować nową siedzibę Hospicjum. Każda złotówka jest dla nas niezwykle ważna. Każda złotówka to kolejna cegła naszego nowego Hospicjum. Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta 58 1090 2590 0000 0001 3757 9970.

 

Wspieraj nas regularnie

Dla nas każda złotówka jest bardzo ważna. Zdecyduj jak często chcesz nam pomagać. Nie musi to być co miesiąc. Możesz pomagać nam raz na kwartał, raz na pół roku dla nas każda pomoc jest niezwykle ważna. Możesz ustawić stałe zlecenie w swoim banku, zrobić przelew internetowy lub przekaz pocztowy. Darowiznę na Nasze cele statutowe możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000 

Dla przelewów z zagranicy: 

KOD SWIFT/BIC banku: WBKPPLPP

IBAN PL20150012981212900187890000 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status