Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide
Santander Bank: 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000


Warmińskie Historie Miłosne w Portretach Ślubnych Zaklęte – wystawa fotografii ukazująca tradycje ceremonii ślubnej

W naszym Hospicjum zawisła na ścianach wystawa zdjęć, która wzbudza wiele pozytywnych emocji nie tylko wśród pacjentów ale i pracowników. Zdjęcia pokazują jaką wspaniałą wartością jest budowanie własnej historii.
Finisaż wystawy odbędzie się 30 listopada, 2021

Wojewódzkie priorytety w Opiece Paliatywnej

Dzięki Naszym Wojewódzkim Konsultantkom Pielęgniarstwa i Opieki Paliatywnej Teresie Kocbach i Katarzynie Kożurno spotkali się wszyscy Dyrektorzy, Kierownicy  aby omówić  priorytety i innowacyjne pomysły, które można wykorzystać w Opiece Paliatywnej. Dr hab. n. med. Jarosław Woroń  mówił o pozytywnym wpływie kanabinoidów w medycynie, dr n. med. Janusz Wojtacki o bólu w chorobie nowotworowej. Pani Jolanta Fudali – Polakiewicz przedstawiła nową aplikacją jaką jest Dzienniczek Bólu. Konsultantki w imieniu wszystkich podziękowały za wieloletnią współpracę Małgorzacie Tubis, która przez długi czas współpracowała z placówkami w całym województwie.

Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej w Palium – 8, października, 2021

“Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź,
Tam dobre serca mają.
Źli ludzie – wierzaj mi –
Ci nigdy nie śpiewają.”
Goethe Johann Wolfgang
Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej to dla nas wyjątkowe święto. Dziś w przepięknym anturażu w dźwiękach znanych utworów śpiewanych i granych przez Zespół Bandadana z WTZu z Dobrego Miasta czciliśmy ten ważny dzień. Zwieńczeniem na zakończenie był występ zespołu wiolonczelowego Cellofuny z Olsztyńskiej Filharmonii.
Cudowna pogoda, pozytywna energia pięknych ludzi, to daje siłę! 💪🏿
Dziękuje Monika Wiśniewska,Kamil Grochowski, Marek Lewiński, Paweł Panasiuk, zespół Bandadana, Cellofuny,

Działka pod budowę Hospicjum

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer).

Największym sukcesem jaki mogliśmy sobie wyobrazić to uśmiech uczestników, którzy włączyli się w naszą akcje. Dziś 30 maja, 2021 roku w Parku Jakubowym przy Olsztyńskim CEIKu odbyło się wręczenie pakietów dla uczestników Biegu 5 km Nadzieji dla Olsztyńskiego Hospicjum. Każdy uczestnik mógł pokonać trasę w dowolny sposób, a na starcie zameldował się Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki. Gościliśmy ponad 500 osób, dzięki którym udało się kupić pompę infuzyjną, która jest niezbędna dla podopiecznych Hospicjum.
Dziękujemy wszystkim partnerom, współorganizatorom, sponsorom : tutaj najlepiej wymienić jeśli mamy listę.
Patronat Honorowy Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego, Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

TVP 3 Olsztyn, Meloradio, Telewizja Kopernik

“Pomoc w czasie Koronawirusa”

Nieocenione jest wsparcie gdy go potrzebujesz, a zwłaszcza gdy się go nie spodziewasz. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście podarować nam niezbędne środki ochrony, które znacznie poprawiły warunki naszej pracy, dzięki temu mogliśmy jeszcze lepiej zadbać o naszych pacjentów. Przyjmijcie od nas ogromne podziękowania!

« z 2 »

„Rewizor”
« z 2 »

“Bazyliszek”

“Światowy dzień Chorego”

“Pola Nadziei”

“Malality2”

« z 3 »
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status