Nasi darczyńcy

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM DARCZYŃCOM

HALE NAMIOTOWE Joanna Gnatowska
img_logo

Art Style Sp. z o.o.
logo

Vipharm dna - 1170 x 100 (002)

KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC

13924877_2079781152247439_3519113826862352843_n

OPTION ONE
option_one_logo_web

HOTEL WILEŃSKI
522389_462792087067758_139909400_n
PARTY SERVICE PATEJKO
OLSZTYŃSKA SZKOŁA WYŻSZA IM. JÓZEFA RUSIECKIEGO
images
CENTRUM EDUKACJI I INICJATYW KULTURALNYCH
indeks
WSPANIAŁY TEATR BEZ NAZWY Z GIETRZWAŁDU
200px-Wtbnlogo
„OBRAM” SP. Z O. O. OLSZTYN
indeks

AGROTURYSTYKA WASILEWSKA M. BISKUPIEC
„ALISMA – TOURS” SP. Z O. O. ŁABĘDZKI B. OLSZTYN
ARMAX – Arkadiusz Królicki
AUTO SERWIS DASZUTA OLSZTYN
AUTO SERWIS S. C. MYSZKOWSKI J., MYSZKOWSKA M. OLSZTYN
BIURO RACHUNKOWE „ACTARIUS” S.C. OLSZTYN
BIURO RACHUNKOWE TULISZEWSKA M. OLSZTYN
„CAMPUS” WSZECHNICA EDUKACYJNA DĄBROWSKA M. OLSZTYN
CENTRUM SZKOLENIOWE STRZELECKA I. OLSZTYN
CUKIERNIA ZŁOTY KLUCZ
CUKIERNIA ZŁOTY RÓG
„DACHLAND” SP. Z O. O. OLSZTYN
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KLEBARKU WIELKIM
DUH „TADEK” OLSZTYN
FAST GARDEN OLSZTYN
„ELSTER” JARUSZEWICZ A. OLSZTYN
„FENIKS – AGRO. UBEZPIECZENIA, DORADZTWO, ZAOPATRZENIE” KULASA – ŁOSKO H. JONKOWO
FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „MEKSIM” MORĄG
FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „WAKS” OSTRÓDA
FIRMA USŁUGOWA „KATA” OLSZTYN
FIRMA USŁUGOWA „PRONAD” OLSZTYN
GABINET STOMATOLOGICZNY PIWOWAR M. OLSZTYN
GEOBUD BIURO OBROTU I WYCENY NIERUCHOMOŚCI – Zbigniew Zysk
GOSPODARSTWO RYBACKIE FENICKI P. BARCZEWO
„GOSPOSIA” SKLEP CHEMICZNY STANISZEWSKA M.
GRUPA OLSZTYŃSKA SZKOŁA BIZNESU
HOTEL ANDERS W STARYCH JABŁONKACH
HOTEL STAR DADAJ
„JACEK I AGATKA” PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KOTECKA K. BISKUPIEC
„KAAS” S.C. OLSZTYN
KABARET CZYŚCI JAK ŁZA
KANCELARIA ADWOKACKA STANISZEWSKA H. OLSZTYN
„K. J. AGRO – SERWIS” JAWORSKI K. OLSZTYN
„KOT” AGENCJA REKLAMOWA BRZOZOWSKA – SZYMANEK E. OLSZTYN
„MAZURY” SP. Z O. O. SKARŻYŃSKI W. OSTRÓDA
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI W OLSZTYNIE
NAUKA FRANCUSKIEGO LINDNER – ŁUCZYŃSKA T. OLSZTYN
NAUKA GRY NA SKRZYPCACH OBIJALSKA D. OLSZTYN
NAPRAWA SAMOCHODÓW CZERWIŃSKI C. JONKOWO
NAPRAWA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH – Zbigniew Tymoszczyk
NIERUCHOMOŚCI CZAPLICKA G. OLSZTYN
PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA KRÓLA OLSZTYN
PIEKARNIA CYMES
PIEROGARNIA BRUNER A. OLSZTYN
PÓŁNOCNA GRUPA NARZĘDZIOWA
PREZYDENT MIASTA OLSZTYN (Czesław Jerzy Małkowski)
PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY MGR INŻ. JANUSZEWICZ J. OLSZTYN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE WILTAX – Teresa Wilk
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE KORMORAN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWO – HANDLOWE „VIRENS” OLSZTYN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWO – HANDLOWE „DISTA” OLSZTYN
PSZCZÓŁKOWSKI SP. Z O.O. OLSZTYN
RESTAURACJA PRZYSTAŃ
RESTAURACJA VILLA PALLAS
ROTARY CLUB OLSZTYN
SALUS EXPO OLSZTYN
„SELMAG” SP. Z O. O. SEKULAR K. MORĄG
„SETICOMP” POSIADEŁ T. BISKUPIEC
„SEWIL PLUS” PODLECKI P. OLSZTYN
SKLEP SPOŻYWCZY „IMPULS” TRZCIŃSKI J. OLSZTYN
STUDIO FIRANOWE S.C. TUNKIEL – CHOJNACKA A., CHOJNACKI K.
UBEZPIECZENIA BIELAWSKI, KRZYNÓWEK OLSZTYN
USŁUGI KOMINIARSKIE I TRANSPORTOWE GIRANOWSKI J. OLSZTYNEK
USŁUGI MEDYCZNE FIREK A. ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
USŁUGI REHABILITACYJNE FOGT M. KABINY
USŁUGI ZIEMNE WANAGIEL H. SPRĘCOWO
WATER FUN USŁUGI REKREACYJNE Anna Kula
WIDEOFILMOWANIE, FOTOGRAFOWANIE I OBRÓBKA ZDJĘĆ JAROSZEWICZ S. ORNETA
WIN CIN ALKOHOLE ŚWIATA
ZAKŁAD INSTALACJI CO I SPRZĘTU SANITARNEGO POKORSKI Z., POKORSKA K.
DOBRE MIASTO
ZAKŁAD INSTALACYJNO – KOTLARSKI HUMIĘCKI T. OLSZTYN
ZAKŁAD INTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO GOSTKIEWICZ T. OLSZTYN
ZAKŁAD MASARSKI „TOMUŚ” REIS T. OLSZTYNEK
ZAKŁAD TARGOWISK MIEJSKICH W OLSZTYNIE
ZESPÓŁ CZERWONY TULIPAN
VIPHARM S. A. OŻARÓW MAZOWIECKI
VTS POLSKA BIURO REGIONALNE W OLSZTYNIE

PANI BORAWSKA ANNA
PAN BIELASTY PIOTR
PAN CZERWIŃSKI CZESŁAW
PANI CISZEWSKA ZOFIA
PANI DASZKIEWICZ HELENA
PANI DĄBROWSKA BRONISŁAWA
PANI DESZKIEWICZ ANNA
PANI DRAMILIŃSKA MARZENA
PAN DRAMILIŃSKI TOMASZ
PANI GÓRNICKA LUDMIŁA
PAN HARBASZEWSKI GRZEGORZ
PANI INTEREWICZ BARBARA
PAN JANCZEWSKI TADEUSZ
PAN JANKOWSKI BARTOSZ
PAN KATA WIESŁAW
PAN KRZEMIŃSKI ANDRZEJ
PANI KUKLIŃSKA IWONA
PAN KUKLIŃSKI JAROSŁAW
PAN KULESZO ANDRZEJ
PAN KULESZO PAWEŁ
PANI ŁAGANOWSKA ANNA
PANI MADEJ BARBARA
PANI MAKIEWICZ BOGUSŁAWA
PANI MALESZKA JOANNA
PANI OLENDER JADWIGA
PANI PASZKIEWICZ KRYSTYNA
PANI PRZYTUŁA TERESA
PAN PSZCZÓŁKOWSKI JAN
PAN RATAJCZAK OTTON
PAN STARANOWICZ TOMASZ
PANI STERNIK URSZULA
PANI STOMPÓR ANNA
Pan STOMPÓR TOMASZ
PAN TRZCIŃSKI JÓZEF
PANI TRZCIŃSKA WIESŁAWA
PANI WASILEWSKA WANDA
PANI WIERCIŃSKA HALINA
PAN WIERZYŃSKI JANUSZ
PAN WŁADYKA PRZEMYSŁAW
PAN WOŁODŹKO ANDRZEJ
PANI WRÓBEL – BIEŃKO EDYTA
PANI ZALEWSKA HELENA
PANI ZDANOWICZ AGNIEDZKA