Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide


Wesprzyj budowę hospicjum

Santander Bank nr konta:
58 1090 2590 0000 0001 3757 9970

Olsztyn, ul. Metalowa 10

Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne Palium od ponad 20 lat prowadzi pełnoprofilowe Hospicjum w Olsztynie czyli Centrum Opieki Paliatywne, które mieści się w wynajmowanych pomieszczeniach na terenie Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. W 2018 roku kupiliśmy od miasta z 99% bonifikatą 21-arową działkę przy ul. Metalowej 5 pod budowę nowej siedziby. Na tym etapie rozpoczęły posiadamy pozwolenie na budowę i zaczęliśmy starania o fundusze na inwestycję, a wizja nowego budynku z dbałością o każdy szczegół, funkcjonalność i estetykę wnętrz dostosowanych do potrzeb pacjentów została przeniesiona na papier w formie projektu. W związku z koniecznością powstania nowej większej siedziby  postanowiliśmy powołać Społeczny Komitet Budowy Hospicjum, który będzie aktywnie pracował nad etapami i postępami budowy.

HONOROWY KOMITET WSPARCIA BUDOWY HOSPICJUM PALIUM

KATARZYNA DOŚLA-SZCZEŚNIAK  – DYREKTOR WYDZIAŁU ZDROWIA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO

HALINA ZABOROWSKA-BORUCH – PREZES SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „Jaroty” W OLSZTYNIE

ANDRZEJ ABAKO – STAROSTA POWIATU OLSZTYŃSKIEGO

MARIUSZ DOBRZENIECKI – PREZES KRAJOWEJ RADY POLSKIEJ  IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

JAROSŁAW KUKLIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY RADY WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

ANDRZEJ MILKIEWICZ – DYREKTOR BIURA MARSZAŁKA WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

KONRAD KRZYSZTOF NOWAK – PREZES ZARZĄDU MPEC W OLSZTYNIE

JERZY PRZYBOROWSKI – REKTOR UWM W OLSZTYNIE

MARIAN ZDUNEK – RADNY RADY MIASTA OLSZTYNA

KS. KAN. DR MARCIN SAWICKI – RZECZNIK PRASOWY ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ

 

 

 

 

 

 

 

W tym pięknym miejscu powstanie NASZE HOSPICJUM – obecnie rosną tu grzyby, pełzają ślimaki, a dzięcioł głośno puka. Chcesz dołożyć cegiełkę do budowy Santander Bank: 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000 albo nie masz co zrobić z 1,5% KRS 0000014251 Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne Palium – miejsce pięknych ludzi.

Stworzone przez Stowarzyszenie Hospicjum – Centrum Opieki Paliatywnej od prawie 20 lat mieści się w wynajmowanych pomieszczeniach na terenie Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. W 2018 roku stowarzyszenie kupiło od miasta z 99% bonifikatą 21-arową działkę przy ul. Metalowej 10 pod budowę nowej siedziby. Na tym etapie rozpoczęły się starania o fundusze na wielomilionową inwestycję a wizja nowego budynku z dbałością o każdy szczegół, funkcjonalność i estetykę wnętrz dostosowanych do potrzeb pacjentów została przeniesiona na papier w formie projektu.

źródło Onet.pl

https://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/dzialka-dla-hospicjum-z-99-procentowa-bonifikata/d0mhxss?utm_source=www.hospicjum.olsztyn.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status