Grant dla Hospicjum

🎉Spieszymy z informacją, że otrzymaliśmy środki na kampanię która ma na celu zbieranie środków na budowę naszego hospicjum 🥳🥳!!
Cieszymy się, że komisja konkursowa zobaczyła naszą determinację i zaangażowanie 🤩🤩. Chcemy, aby wszyscy mieszkańcy Olsztyna i nie tylko usłyszeli i również dostrzegli🕵️‍♂️ potrzebę wybudowania w Naszym mieście budynku Hospicjum!!
Fantastycznie rozpoczął się ten rok 2024💐!! Cieszymy się bardzo i zaczynamy przygotowania do Naszych Kampanii🦸‍♀️!!
Niedługo ruszy ponownie zrzutka.pl ale jeżeli ktoś ma dziś ochotę podarować nam parę cegiełek to można wpłacać na Nasz numer konta: 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000
Pomożecie??