List do Świętego Mikołaja

Jak Grudzień ☃️☃️ to i list do Świętego Mikołaja musi być 🙂 Bo chociaż wiemy jak to z nim jest, to marzeń mamy tak wiele i takie duże, że warto spróbować 🙂 Zaczynamy!!
Drogi Święty Mikołaju!
W tym roku byliśmy bardzo grzeczni, opiekowaliśmy się naszymi Pacjentami najlepiej jak tylko umiemy, sprawialiśmy że ich ból był bardziej do zniesienia i czuli się zaopiekowani ❤️ Pomagaliśmy również tym co mają jeszcze mniej niż my, oddaliśmy łóżka, materace przeciwodleżynowe na Ukrainę.
Byliśmy wsparciem dla wielu chorych i ich rodzin. Edukowaliśmy uczniów 👩‍🎓o tym jak ważne jest bycie uważnym na cierpienie innych i jak warto nieść bezinteresowną pomoc! A przede wszystkim że Hospicjum to też życie!
Jednym słowem zrobiliśmy kawał dobrej roboty a chcemy jej robić jeszcze więcej! Naszym marzeniem jest własny budynek i choć zdajemy sobie sprawę, z tego że, może nie zmieścić się pod 🎄🎄 to nasze konto jest otwarte na wpłaty i bardzo pojemne 🙂
Mikołaju, prosimy abyś wysłał tą wiadomość do wszystkich ludzi! Może każdy zdecyduje się podarować nam chociaż 10 zł 🎁🎁albo 5 zł 🎀🎀 tak zamiast czekolady albo kawy 🙂
Wpłaty można dokonać na:
nasze konto 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000