Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide


List do Świętego Mikołaja

Jak Grudzień ☃️☃️ to i list do Świętego Mikołaja musi być 🙂 Bo chociaż wiemy jak to z nim jest, to marzeń mamy tak wiele i takie duże, że warto spróbować 🙂 Zaczynamy!!
Drogi Święty Mikołaju!
W tym roku byliśmy bardzo grzeczni, opiekowaliśmy się naszymi Pacjentami najlepiej jak tylko umiemy, sprawialiśmy że ich ból był bardziej do zniesienia i czuli się zaopiekowani ❤️ Pomagaliśmy również tym co mają jeszcze mniej niż my, oddaliśmy łóżka, materace przeciwodleżynowe na Ukrainę.
Byliśmy wsparciem dla wielu chorych i ich rodzin. Edukowaliśmy uczniów 👩‍🎓o tym jak ważne jest bycie uważnym na cierpienie innych i jak warto nieść bezinteresowną pomoc! A przede wszystkim że Hospicjum to też życie!
Jednym słowem zrobiliśmy kawał dobrej roboty a chcemy jej robić jeszcze więcej! Naszym marzeniem jest własny budynek i choć zdajemy sobie sprawę, z tego że, może nie zmieścić się pod 🎄🎄 to nasze konto jest otwarte na wpłaty i bardzo pojemne 🙂
Mikołaju, prosimy abyś wysłał tą wiadomość do wszystkich ludzi! Może każdy zdecyduje się podarować nam chociaż 10 zł 🎁🎁albo 5 zł 🎀🎀 tak zamiast czekolady albo kawy 🙂
Wpłaty można dokonać na:
nasze konto 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status