Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide


Nowe łóżka dla pacjentów

W piątek 11.08 z wielkim sukcesem zrealizowaliśmy ogromne przedsięwzięcie logistyczne w postaci wymiany wszystkich łóżek w naszym Hospicjum. Wymagało ono dużego zaangażowania naszych pracowników, umiejętności technicznych i hartu nie tylko ducha oraz cierpliwości ze strony naszych podopiecznych. Wszyscy spisali się na medal.

Fantastyczną wiadomością jest także to że nasze dotychczasowe łóżka trafią do Szpitala Wojskowego w Irpinie a to dzięki pomocy Fundacji PUBLIC ORGANIZATION SUCCESSFUL NATION.

Środki, dzięki którym mogliśmy podnieść komfort naszym pacjentom, a przy okazji wspomóc potrzebujących na Ukrainie, pochodzą z dofinansowania na Doposażenie Centrum Opieki Paliatywnej (Hospicjum Stacjonarnego) w Olsztynie w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną oraz środki ochrony, które Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium” otrzymało w dniu 26 kwietnia 2023 r.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status