Pola Nadziei – Żółte Żonkile w najlepszych rękach

Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie kolejny raz włączyły się w działania w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej wspierającej opiekę paliatywną w hospicjach – POLA NADZIEI.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wrzucali do puszek naszym wolontariuszkom. Gorące podziękowania kierujemy do Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, wspierających tą akcję!
Jesteśmy bardzo wdzięczni całej społeczności szkolnej za okazaną solidarność z Naszymi Pacjentami w Hospicjum Palium w Olsztynie.