II Charytatywny Bieg 20+ 5 km Nadziei dla Hospicjum – 8 października 2022 r.

Mieliśmy ogromne szczęście spotykając podczas przygotowań tyle empatii i zaangażowania, od różnych osób, instytucji czy firm. Dziękujemy Gmina Stawiguda, Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda, oraz Magdalena Matracka Zastępca Wójta Gminy Stawiguda, Przemysław Piech, Sołectwo Bartążek, Ochotnicza Straż Pożarna w Bartągu czy sponsorom akcji Polska Sieć Handlowa Lewiatan, Biedronka, którzy bez wahania ofiarowali nam a to produkty, Zajazd w Dobrym Smaku – Stary Dwór, Ranczo w Dolinie, Hotel Kopczyński, Restauracja Staromiejska 2.0,którzy przygotowali pyszny posiłek, sponsorom nagród Bank Żywności w Olsztynie, Zajazd „U Leszka” TopGa – Topowe Gadżety, Akademicki Klub Płetwonurków „Skorpena”, Odkrywca Smaku, Pszczele Dziedzictwo, Teknos, Jutrzenka Dobre Miastopozostałym darczyńcom NZOZ ARS MED, @Vida Medica @Suszarnia Warzyw Jaworski, EDPO Ochrona danych osobowych. Dziękujemy patronom honorowym akcji, Pani Urszuli Sadkowskiej, która objęła patronat sportowy nad biegiem. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, bez których nie dalibyśmy rady. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przez cały czas wysyłali do nas pozytywne myśli. Dziękujemy też aurze, która pozwoliła na przyjemne spędzenie czasu na łonie natury. Wszystko to sprawiło, że po raz kolejny zobaczyliśmy jako zespół Hospicjum, że mamy tylu Przyjaciół.
Dziękujemy!!!!
więcej zdjęć w galerii