Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide


5km Nadziei – odbiór pakietów startowych

Miało być inaczej… była nadzieja, miał być bieg, zgłosiło się ponad 500 osób, wszystko było gotowe – koszulki, medale… i nagle okazało się, że w kwietniu 2020 roku nie uda nam się wspólnie pokonać trasy Biegu Charytatywnego – 5 km Nadziei. Minął rok, nadzieja w nas nie gaśnie, ale dalej nie jest na tyle bezpiecznie by mogło spotkać się ok. 500 osób.

I choć wydawałoby się, że cel został zrealizowany, bo pieniądze udało się zebrać a pompy infuzyjne dla Pacjentów hospicjum kupić, to nadal koszulki i medale czekają na osoby, które zapisały się na bieg.

Liczba zachorowań spada, kolejne obostrzenia są znoszone, ale nadal nie wiemy kiedy będzie można spotkać się w tak licznym gronie.

W związku z tym jako współorganizatorzy biegu podjęliśmy decyzję, że 30 maja 2021 r. (niedziela) przy CEiIKu, ul. Parkowa 1 w godzinach między 8.30 a 16.30 wszyscy zapisani na bieg uczestnicy będą mogli odebrać pakiety startowe (m.in. koszulka i pamiątkowy medal).

Pakiety wydawane będą przy planowanym miejscu startu biegu. Trasa będzie oznaczona, więc każdy chętny będzie mógł pokonać tę trasę.

Wszystko będzie odbywało się w reżimie sanitarnym, dlatego prosimy, aby po odbiór pakietów startowych zapisywać się na konkretną godzinę na stronie: superczas.pl do dnia 20 maja 2021 r.

 

Jeżeli Państwo nie będą mogli w tym czasie odebrać pakietów startowych, zapraszamy do kontaktu mailowego – hospicjum.olsztyn@gmail.com, w celu ustalenia dogodnego terminu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status