Ładowanie…
Pierwszy slide
Pierwszy slide


Zostań wolontariuszem!

Ruch wolontariacki i hospicyjny od samego początku swojego istnienia są ze sobą ściśle związane. Nasz wolontariat działa od początku istnienia Hospicjum, czyli już prawie 20 lat i skupia wiele osób, które w różnoraki sposób wspierają nas w niesieniu ukojenia osobom z zaawansowaną chorobą nowotworową oraz z innymi chorobami w stadium terminalnym.

Jeśli znalazłeś się w takim momencie swojego życia, kiedy w sposób przemyślany i zaplanowany chcesz dzielić swój czas z osobami potrzebującymi, to nasze Stowarzyszenie jest właściwym miejscem.

Form wolontariatu jest wiele, zatem istnieje szansa, że każdy znajdzie właściwy dla siebie sposób zaangażowania.

więcej informacji znajdziesz tutaj…

Zostań partnerem naszych akcji!

Sponsorując jedną z naszych akcji  wspierasz nas w niesieniu pomocy naszym podopiecznym.  Możesz nam również pomóc sponsorując szkolenia dla naszej kadry.

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa.
Skontaktuj się z nami, a indywidualnie omówimy formę partnerstwa.

 

Stwórz z nami nowy projekt

Twoja firma, Twoi pracownicy i nasze Stowarzyszenie może wspólnie stworzyć akcję charytatywną.
Masz pomysł jak nam pomóc odezwij się, razem na pewno stworzymy coś wartościowego.

 

Wpłać darowiznę na budowę hospicjum

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium”  pomagasz nam zbudować nową siedzibę Hospicjum. Każda złotówka jest dla nas niezwykle ważna. Każda złotówka to kolejna cegła naszego nowego Hospicjum. Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta 58 1090 2590 0000 0001 3757 9970.

 

Wspieraj nas regularnie

Dla nas każda złotówka jest bardzo ważna. Zdecyduj jak często chcesz nam pomagać. Nie musi to być co miesiąc. Możesz pomagać nam raz na kwartał, raz na pół roku dla nas każda pomoc jest niezwykle ważna. Możesz ustawić stałe zlecenie w swoim banku, zrobić przelew internetowy lub przekaz pocztowy. Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta 20 1500 1298 1212 9001 8789 0000.

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status