GŁOSY DLA HOSPICJUM 2015

9 października 2015 roku Centrum Opieki Paliatywnej w Olsztynie jak co roku wzięło udział w corocznej akcji „Głosy dla Hospicjum”.

Ta inicjatywa ruchu hospicyjnego i medycyny paliatywnej ma na celu propagowanie idei opieki paliatywnej, a tym samym ułatwienie i poprawę opieki nad pacjentami i ich rodzinami.

W tym roku w siedzibie Hospicjum uczniowie z klasy III A ze szkoły podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie przy akompaniamencie dzieci ze Szkoły Muzycznej czytały naszym pacjentom własnoręcznie napisane książki oraz wręczały własnoręcznie zrobione kartki.

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, a w szczególności Pani Grażynie Obremskiej – wychowawczyni klasy III A oraz Pani Dorocie Obijalskiej – opiekunowi muzycznemu za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu akcji.