2014

W sobotę 11 października 2014 roku o godzinie 18.00 w klubie „Amnezja” mieszczącym się przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie rozpoczęła się przygotowana przez nas w Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej akcja charytatywna „Głosy dla Hospicjum 2014”. Głównym wydarzeniem sobotniego wieczoru był koncert olsztyńskiego zespołu „The Doctors „, który wprowadził wszystkich gości w przyjemny, bluesowo-rockowy nastrój. Pani Teresa Kocbach – Dyrektor Hospicjum przybliżyła gościom ideę opieki paliatywnej. Niezwykłym wydarzeniem była przeprowadzona przez współzałożyciela teatru „Wspaniały teatr bez nazwy” – Pana Marka Gardzielewskiego aukcja dzieł sztuki. Licytowane przedmioty pochodziły od olsztyńskich artystów oraz władz miasta. Podczas licytacji udało się nam pozyskać kwotę 3 730 PLN, która  niemal całkowicie pokryła zakup łóżka rehabilitacyjnego.

Chcieliśmy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy bezinteresownie wspierali  nas w działaniach na rzecz drugiego człowieka. Jesteśmy ogromnie wdzięczni członkom zespołu „The Doctors” za profesjonalizm, empatię i bezinteresowne zaangażowanie. Dziękujemy również współwłaścicielom klubu „Amnezja” za nieodpłatne udostępnienie lokalu, wsparcie organizacyjne i obecność. Jesteśmy również niezwykle wdzięczni Panu Markowi Gardzielewskiemu za profesjonalne przeprowadzenie aukcji, dzięki której zebraliśmy kwotę niezbędną, by móc zakupić sprzęt poprawiający jakość życia naszych pacjentów.

Wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu serdecznie dziękujemy.

1-16cud_05121-6cud_0441